VOIP SUNUCU SİSTEMLERİ

Profesyonel Çözümler

Bayi ağlarınız, yurtiçi, yurtdışı iletişimlerinizi artık ücretsiz yapabilirsiniz. Kendi voip sisteminiz ile, sunucunuza bağlanan voip hesapları arasında bilgisayar, akıllı telefon, sabit telefon, voip telefon aracılığı ile tüm görüşmelerinizi sınırsız ve ücretsiz olarak yapın.

Firmanıza kuracağımız Voip Sunucu ile, diğer altyapılara bağımlı kalmadan tüm iletişimlerinizi kendi kurumsal voip altyapınız altında gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi veya Yurtdışı hiç farketmez, sadece bir 3G veya adsl internet bağlantısı ile kurumsal ağınız içinde ücretsiz konuşun.

Konuşmalar Kayıt Altında

Her bir cihaza dahili kod açarak, tüm konuşmalarınızı kaydedebilir, gelen cevapsız aramalar için ses posta kutusu oluşturabilirsiniz. Cevaplayamadığınız aramalar için, sizi arayan kişiler sesli mesajlarını bırakabilir ve bu sesli mesajlar anlık olarak E-Posta adresinize iletilir.

Santral IVR Sistemleri

Voip sistemlerinde ayrıca robot santral donanımlarına gerek kalmadan karşılama mesajı ve menü tuşlama sistemi ile ilgili dahiliye yönlendirme yapılmaktadır. VOIP santral sistemlerinde ayrca belirli bölgeden veya alan kodundan arandığında, istenilen dahiliye direk yönlendirme yapılabilmektedir.