NETWORK

WEB SERVER KURULUMLARI

İnternet tabanlı uygulamalar ve sistemler ile ilgili Windows / Linux işletim sistemlerinin, domain kontrol panellerinin, mail sunucu, dns server kurulumlarının yapılandırmasını kapsayan hizmetlerin kurulumlarını uzman ekibimiz ile çözümler getiriyoruz.

UYGUN ORTAMI UZAKLARDA ARAMAYIN

ENET tüm hosting sunucularını Türkiye'de kendi network altyapısıyla hızlı ve sorunsuz internet erişimi ile hizmete sunuyor. Kurumsal ölçekli donanımlarımız sayesinde her an yüksek bant genişliklerinde sizlere özel çözümler üretiyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm sunucular Türk Telekom omurgasına yurtiçinden direkt olarak bağlıdır. Sahip olduğumuz yedekli Turkcell bağlantısı sayesinde Turk Telekom tarafında oluşabilecek hat problemlerinde herhangi bir kesinti yaşamadan direk olarak yedek hattımız devreye girmektedir. Güvenli, kesintisiz ve hızlı internet bağlantımız sayesinde siteleriniz yurt içinden ve yurt dışından mümkün olabilecek en hızlı şekilde yayınlanır.

Network altyapımızda yine yüksek güvenilirlik ve erişilebilirlik sağlayan Dell marka network ekipmanlarını kullanıyoruz. Altyapımızda barınan herhangi bir sunucuya gelebilecek atakları önleyebilmek, güvenliğimizi arttırmak için Citrix NetScaler donanımımız altyapımızda aktif bir şekilde çalışmaktadır. Günümüz internet bağlantılarının gereklilikleri ile sunucularımızın hepsi 1 Gbit portlar ile internete çıkmaktadır.

İnternet port kapasitesimiz anlık 20Gbit / saniye'dir.